Společnost Apple přestala nabízet iPhone X, iPhone SE a iPhone 6.

Společnost Apple na dnešní konferenci Keynote představila celkem tři nové modely jablečných telefonů. Jedná se konkrétně o model iPhone Xs, iPhone Xs Max a levnější variantu s označením iPhone XR. V rámci představení nových generací však z nabídky odstranila celkem tři populární modely, které je možné zakoupit už pouze jen jako doprodej u vybraných partnerů. Z nabídky tedy zmizel iPhone X, iPhone SE a legendární iPhone 6, který Apple představil již v roce 2014.

iPhone SE byl posledním zbývajícím 4-palcovým zařízením od společnosti Apple, přičemž  nyní je iPhone 7 s úhlopříčkou displeje 4,7-palce nejmenším telefonem, který je možné u Applu zakoupit. Právě tento model je také nejlevnějším zařízením od společnosti Apple, přičemž částka startuje na hranici 449 dolarů. Modely iPhone 7 jsou vybaveny úložištěm 32 nebo 128 GB, zatímco modely iPhone 8 jsou k dispozici pouze ve verzích 64 nebo 256 GB. Pokud tedy chcete koupit starší model, pak rozhodně pár dní počkejte, čeští prodejci totiž budou rozhodně nabízet tyto kousky za výrazně nižší ceny!


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz