Společnost Apple představila nový MacBook Pro. Jakou má výbavu?

Společnost Apple během dnešního dopoledne představila na svých stránkách nové modely MacBooku Pro, které nabízí profesionální konfigurace. Jedná se konkrétně o nové 6jádrové a čtyřjádrové procesory Intel Core osmé generace, což dostává přenosné počítače na zcela odlišnou úroveň.

15-palcový model MacBook Pro teď má 6jádrový Intel Core i9, který je až o 70 procent rychlejší než předchozí generace a má rychlost Turbo Boost až 4,8 GHz. A 13palcový MacBook Pro s Touch Barem je teď díky čtyřjádrovému procesoru až dvakrát rychlejší než předchozí generace. Takže profesionální úlohy jako kompilování kódu, rendrování 3D modelů, přidávání speciálních efektů, vrstvení mnoha stop nebo enkódování videa teď zvládne podstatně rychleji.

V nabídce je až 32GB operační paměti DDR4 RAM 2400MHz, nebo obrovské úložiště s kapacitou 4TB SSD. Přechodem na novější typ pamětí došlo ke zvýšení baterie o 7,7 wattů což má také vliv na delší výdrž baterie. Nejlevnější MacBook Pro 13″ Touch Bar a Touch ID, 2,3GHz procesor, 8GB RAM, 256GB úložiště za stojí 55.990,- Kč zatímco nejlevnější MacBook Pro 15″ s Touch Barem stojí 73.990,- Kč.

Zdroj: MacRumors.com

POUŽITÉ MACBOOKY MŮŽETE POŘÍDIT NA MACBOOKARNA.CZ


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz