Společnost Apple představila iPhone 11 s duálním fotoaparátem.

Jak se očekávalo, 10. září představila společnost Apple očekávaný model iPhone 11. Aktualizovaný smartphone je v podstatě druhou generací iPhone XR. Jeho hlavním rozdílem je duální fotoaparát, skrytý s bleskem pod sklem, který zakrývá zadní část zařízení a vylepšený hardware. Čtěte dál… 

Nově představený iPhone 11 bude do celého světa dodáván v šesti barvách. K dispozici jsou varianty černá, žlutá, červená, světle zelená, bílá, světle fialová. Smartphone je vybaven 6,1-palcovou obrazovkou Liquid Retina. Duální kamera se skládá z 12 MP modulu (26 mm f / 1,8) a dalšího 12 MP modulu se širokým pokrytím (f / 2,4). Novinka používá zcela nový hledáček, který ukazuje pohled z hlavní kamery a ze širokého úhlu současně.

Apple se u letošního modelu soustředil také na činnost portrétního režimu. Nyní funguje nejen u lidí, ale i u zvířat. Kromě toho má kamera zcela nový noční režim, vylepšenou optickou stabilizaci a sofistikované algoritmy kamery. Smartphone snímá 4K rychlostí 60 fps a podporuje rozšířený dynamický rozsah videa. Podle společnosti Apple dokáže pořídit iPhone 11 videozáznam nejvyšší kvality. Přední kamera také prošla změnou – nyní má rozlišení 12 MP, může snímat 4K 60 fps a slow-mo.

Selfie Slow Mo označil Apple jako funkci „slowfoot.“ Takže ano, jedná se o nový vynález. Současně má přední kamera široký pozorovací úhel. Vylepšený iPhone 11 používá novou generaci čipu A13 Bionic a také nejrychlejší výpočetní procesor a grafický procesor v chytrém telefonu v historii. Díky tomu můžete ve smartphonu spouštět úžasné hry na úrovni herní konzoly. Zvýší se také kapacita baterie: Apple neříká konkrétní hodnoty v mAh, ale víme, že iPhone 11 vydrží při používání o hodinu déle než iPhone XR.

Smartphone může být ponořen do vody do hloubky dvou metrů po dobu 30 minut a je také odolnější proti poškrábání. V USA bude smartphone k dispozici za cenu 699 USD v nejnižší konfiguraci. Je to levnější než iPhone XR, který v USA stojí 749 USD, u nás ho pořídíte přibližně za 22.490 korun včetně DPH.

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz