Společnost Apple právě vydala iOS 11.4 beta 5.

Pokud sledujete dění kolem nejnovějších systémů iOS, tak právě nyní vydala společnost Apple dle očekávání již páté testovací sestavení operačního systému iOS 11.4 pro všechny registrované vývojáře, kteří jsou zapojeni do testovacího programu. Před týdnem byla uvolněná třetí beta verze a před měsícem veřejné sestavení iOS 11.3 s mnoha novými vylepšeními.

Všichni registrovaní vývojáři si nyní mohou balíček stáhnout prostřednictvím vývojářského centra, případně jako OTA aktualizaci přes iOS zařízení. Aktualizace iOS 11.4 zavádí nový rámec ClassKit pro vzdělávací instituce, který podporuje nové funkce, jenž byly oznámeny na konferenci pořádané 27. března. Jedná se o další bezpečnostní aktualizaci, přičemž nabízí drobné opravy a kompatibilitu některých aplikací.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz