Společnost Apple právě vydala GM verze systému iOS 12.

Jak jsme vás dnes již prostřednictvím předchozího článku informovali, společnost Apple oficiálně oznámila, že 17. září umožní veřejnosti stáhnout si finální verzi operačního systému iOS 12. Nejnovější sestavení obsahuje řadu vylepšení pro uživatele iPhone a iPad, včetně vylepšení výkonu, funkcí ARKit a mnoho dalších.

Aktuálně je však možné stáhnout si GM verzi do svého zařízení, přičemž tyto verze se zatím nedají označovat jako finální, přičemž jsou k dispozici pouze registrovaným vývojářům zapojeným do programu testování. Společně s verzí iOS 12  byla vydána Golden Master verze systému tvOS 12, watchOS 5. Tato verze by však již neměla obsahovat tolik chyb, jako předchozí sestavení. Přesto však doporučujeme vydržet a stahovat až finální verzi, kterou společnost Apple schválí pro všechny uživatele.

Výsledek obrázku pro ios 12 GM


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz