Společnost Apple oficiálně spustila Apple Pay v další zemi.

Společnost Apple během včerejšího odpoledne oficiálně spustila službu Apple Pay v Brazílii, přičemž o této události informovala již v minulosti prostřednictvím tiskové zprávy. Do spolupráce se pustila brazilská banka Itaú Unibanco. Zatímco je digitální peněženka podporována pouze jednou bankou v Brazílii, službu přijímá mnoho obchodníků v zemi jako Starbucks, Taco Bell, Track & Field a další. 

Podle dostupných informací se bude číslo zvyšovat, jelikož plánují spolupráci další místní banky. Co se týká podpory Apple Pay v ČR a SR, zatím se v nejbližší době integrace neplánuje. Platební metoda je podporována na modelech iPhone 6 a novějších, přičemž je také podporován i nejnovější iPad 2018 s Touch ID.

Těšíte se na Apple Pay v ČR a SR? Pište do komentů

Apple rozšiřuje bezkontaktní platbu do zemí mimo Spojené státy již více než rok. V říjnu se mobilní platební služba rozšířila do Finska, Dánska, Švédska a Spojených arabských emirátů. Mezi další státy podporující Apple Pay patří Čína, Singapur, Hong Kong, Austrálie, Rusko, Nový Zéland, Tchaj-wan, Francie, Španělsko a další. Seznam zemí, kde je Apple Pay podporován najdete tady. Společnost Apple zavedla tuto formu platby již 20. října 2014 ve Spojených státech, přičemž dalším státem (14. července 2015) byla Velká Británie.

Apple Pay

Zdroj: iPhoneHacks.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz