Společnost Apple oficiálně odhalila datum představení iOS 13.

V minulém týdnu jsme vás informovali o tom, že společnost Apple začala rozesílat pozvánky na jarní konferenci Apple Keynote, na které se bude prezentovat zejména nová streamovací služba. Nicméně podle některých analytiků bychom se mohli dočkat i samotného hardwaru, konkrétně druhé generace sluchátek AirPods a dvojice iPadů. Přečíst si o tom můžete ve článku Nová AirPods a vylepšený iPad již brzy. Chystá se hromadná výroba. Nicméně kalifornský gigant začal lákat na druhou vývojářskou akci, která bude probíhat ve dnech od 3. – 7. června.

Místo konání je tradičně výstaviště McEnery Convention Cente v San José a hlavním tématem bude očekávaný operační systém iOS 13. Klíčovým prvkem má být temný režim, který ušetří vaše očí při snížených světelných podmínkách, ale poradí si také se stabilnější výdrží akumulátoru. Kromě toho bychom se mohli dočkat systému watch OS 6 pro chytré hodinky Apple Watch a určité vylepšení nabídne také nová aktualizace macOS a tvOS.

Vzhledem k tomu, že se jedná o vývojářskou událost, většinou se představitelé soustředí na software, nicméně v minulosti bylo představeno na této konferenci mnoho nových produktů, zejména aktualizované iMacy, či MacBooky. Vstupné na tuto mediální akci potenciální zájemce vyjde na 1599 dolarů, což je přes 30 tisíc korun, avšak kvůli omezené kapacitě lístků se dostane jen na ty, které Apple náhodně vybere.

wwdc 2019 apple

Zdroj: Pocket-Lint


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz