Představí Apple iPhone 7 s 3,5mm konektorem pro sluchátka?

S očekávaným příchodem iPhonu 7 přichází spekulace, zdali Cupertinský gigant Apple představí svoji novou vlajkovou loď, která bude dispnovat 3,5mm jack konektorem pro připojení sluchátek. První informace se přikláněli spíše k variantě, že nový iPhone 7 bude disponovat pouze lightning konektorem, který kromě nabíjení bude sloužit také k připojení sluchátek. Řekl bych takových Eard Pods 2.0.

Nově uniklá fotografie dolního flex kabelu ovšem ukazuje, že flex kabel nabíjení pro iPhone 7 sice vypadá úplně jinak než pro iPhone 6S, ovšem 3,5mm jack konektor by měl být zachován.

Osobně se přikláním k zachování varianty s 3,5mm konektorem, nedokážu ale posoudit, zdali by společnost Apple dokázala udělat svůj iPhone vodotěsným i s tímto konektorem.

Přečtěte si také:  Recenze: Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE 2 joy se skvělým zvukem.

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.