Společnost Apple dnes vydá iOS 11. Jak se správně připravit?

Očekávaný operační systém iOS 11 již dnes večer bude k dispozici pro každého uživatele formou bezplatné aktualizace. S iOS 11 je iPhone a iPad ještě výkonnější, osobnější a chytřejší. Přečtěte si, co je třeba udělat před aktualizací na novou verzi. Aktuálně je k dispozici GM verze, která řeší poslední drobné nedostatky a vývojáři testují veškeré operace co se týká kompatibility s výchozími aplikacemi.

iOS 11 zvedá laťku mobilního operačního systému, který už tak byl nejvyspělejší na světě. iPhone je s ním lepší než kdy dřív. iPad daleko schopnější než předtím. Na obou zařízeních teď systém otvírá ohromné možnosti pro rozšířenou realitu v hrách a aplikacích. iPhone a iPad jsou s iOS 11 nejvýkonnější, nejosobnější a nejchytřejší, co kdy byly.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz