[Soutěž] Vyhrajte s námi a s iWanty jablečný tablet iPad mini 16GB Wi-Fi.


Připravili jsme pro vás letní soutěž o skvělý jablečný tablet Apple iPad mini 16GB Wi-Fi v bílém provedení. Pokud by jste ho s námi chtěli vyhrát, stačí se zúčastnit naší soutěže. V první řadě budete muset správně vyplnit formulář se zadanými soutěžními otázkami, následně se stát fanouškem, nebo followerem na stránkách iWant a FanApple.cz a poté jen mít štěstí a být vylosován na konci soutěže. Tak neváhejte a připojte se k nám!

•  Tato soutěž začíná 11.7.2013 ve 12.00 a ukončena bude 31.8.2013 ve 12.00!

ipad mini

1. STAŇTE SE FANOUŠKY NA FACEBOOKU/ TWITTERU *POVINNÉ
1. Apple Premium Reseller i-Want

——————————————————————————————————————————
2. Apple magazín FanApple.cz

2.VYPLŇTE SPRÁVNĚ FORMULÁŘ SE VŠEMI PODROBNOSTMI *POVINNÉ

• PRAVIDLA SOUTĚZE O APPLE IPAD MINI

•Organizátorem soutěže je intenetový magazín FanApple.cz
•Soutěž probíhá na území České republiky. Výherce bude o své výhře vyrozuměn formou emailu a budou mu poskytnuty další pokyny k vyzvednutí výhry. Výhry budou výherci předány nejpozději do 50 dnů od ukončení soutěže. Pokud výherce do týdne neodpoví na e-mail nebo neposkytne potřebné informace pro vydání výhry, jeho cena se posouvá na dalšího účastníka soutěže.
•V případě tipovací soutěže se každý může účastnit pouze jednou, tedy z jedné e-mailové adresy nebo z jedné IP adresy lze odeslat pouze jednu odpověď. V případě více odpovědí z jedné IP adresy nebo z jedné mailové adresy bude do soutěže zařazena pouze ta, která do soutěže přijde jako první.
•Ze soutěže jsou vyloučena celá redakce FanApple.cz a osoby jim blízké a ostatní smluvní partneři organizátora i technického zajišťovatele zúčastnění na této akci a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem uvedených společností nebo osoba jim blízká, cena se neodevzdá a propadá.
•Ceny není možné vymáhat právní cestou. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu.
•Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím nahlášených na infolince za účelem doručení výhry či jiných otázek spojených s dalšími akcemi organizátora, a to na dobu do případného odvolání s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a soutěžící má právo na přístup k nim.

ZA VĚNOVÁNÍ VÝHRY DO SOUTĚŽE DĚKUJEME Apple Premium Reseller i-Want

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz
  • Bruno Bruno Pfohl

    1 otázka: možnosti 1 2 4 ani jedna z nich není správná 😀

  • Bruno Bruno Pfohl

    appel ipad mini ? 🙂 Nemyslím to špatně, jen vás na to upozornuji, aby jste měli možnost to opravit 🙂