Služba iCloud a uvolnění úložiště na vašem iPhonu.

Pokud jste si nedávno pořídili nové iOS zařízení, pravděpodobně jste si všimli, že se i nadále zobrazuje stará záloha iCloudu. Tyto předchozí zálohy zaberou spoustu zbytečného úložného prostoru, přičemž v tomto článku vám poradíme, jak staré zálohy smazat a ušetřit tím další prostor.

Mimochodem, tento postup funguje na všech verzích operačního systému, které jsou kompatibilní s aplikací iCloud. Po nastavení iCloudu automaticky dostanete 5 GB bezplatného úložného prostoru. Tento prostor můžete využít pro zálohování do iCloudu, pro ukládání svých fotek a videí do knihovny fotografií na iCloudu a pro práci s aktuálními verzemi svých dokumentů na iCloud Drivu. Pokud na iCloudu potřebujete víc místa, můžete si ho přikoupit. Teď už ale k samotnému odstranění starých záloh.

1.) Chcete-li začít, přejděte do části Nastavení> iCloud> Úložiště.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.) Jakmile se dostanete do přehledu, zvolte Správa úložiště.

V sekci Zálohování se zobrazí seznam všech zařízení, která jste zálohovali s iCloudem. Máte-li zálohy ze starších zařízení, budou zde také uvedeny. Zálohy můžete odstranit ze starších zařízení bez ovlivnění záloh novějších. Chcete-li jej odstranit, jednoduše klepněte na název zařízení, které již nechcete zálohovat, a pak klepněte na položku Odstranit zálohování.

 

Přečtěte si také:  3D Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 PREMIUM - Dokonalá ochrana displeje

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz