Sleva na opravu iPhonu! 200 korun na jakýkoliv iPhone servis!

Sleva na opravu iPhonu - Tvrzenýsklo.cz

Poškozený iPhone je v dnešní době vcelku běžnou věcí. Stačí se rozhlédnout v metru kolem sebe a zaručeně majitele iPhonu s poškozeným displejem najdete do 5 vteřin. Chtělo by se až skoro říci, že se jedná o trend, mít tzv. „pavouka“ pomalu přes celý displej. Jenže rozbitý displej není jediným problémem, který trápí majitele iPhonů. Jaké jsou další problémy a jak ideálně je řešit? Navíc na závěr, 200 korun sleva na opravu iPhonu!

Výměna displeje iPhonu na počkání, se slevou a Tvrzeným sklem zdarma

Pavouk přes celý displej, nefunkční dotyk či vylité barvy. Běžný fakt, se kterým se setkáváte denodenně. Oprava displeje ovšem nemusí být již takovým problémem, jako tomu bylo dříve. Lze ji totiž provést na počkání, bez nutnosti objednání předem. Většinou je výměna displeje hotová do 30 minut. Přímo na prodejně můžete počkat, než Vám iPhone opraví. Navíc za použití displejů s originálním LCD a podsvícením. Na výměnu displeje u iPhonu je poskytována dvouletá záruka. Jako bonus navíc dostanete Tvrzené sklo ZDARMA.

Vymena displeje iPhone X
Na opravu iPhonu jsou použity pouze displeje s originálním LCD a podsvícením. Displeje které jsou používané na opravu iPhonu X si můžete prohlédnout na přiložené fotografii výše.

Výměna baterie do 10 minut se skutečnou zárukou!

Ani výměna baterie již nemusí být do druhého dne a podobné nesmysly. Stačí se zastavit na prodejně a do 10 minut Vám bude baterie v iPhonu vyměněna. Na podlepení baterie jsou používány lepící proužky, stejně jako přímo u výroby iPhonů. Výměna baterie může pomoci i rychlosti Vašeho systému. Největší rozdíl v rychlosti mohou zaznamenat majitelé iPhonů 6 a 6s.

Výměna baterie iPhone - Tvrzenysklo
Na výměnu baterie u iPhonu jsou používány pouze certifikované baterie, dosahující stejné kapacity a výdrže, jako baterie originální. Na výměnu baterie u iPhonu je poskytována skutečná, standartní záruka.

Výměna sluchátka u iPhonu na počkání.

Třetí nejčastěji prováděnou výměnu (servisním zákrokem) u iPhonu je výměna sluchátka. Někdo ji s oblibou nazývá jako oprava reproduktoru, ale ne, jedná se o sluchátko. Když telefonujete, máte problém s tím, že neslyšíte (špatně slyšíte) člověka na druhé straně. Občas stačí profouknout mřížku, ale dost často se setkáte s případy, kdy je sluchátko vykřičené, praská v něm a je nutné jej vyměnit.

Přečtěte si také:  Apple uvedl, že nové Apple Watch neplánuje, jak je tomu nyní?

Dvěstě korun sleva na opravu iPhonu pro čtenáře!

Trpí Váš iPhone jedním ze zmíněných problémů, nebo má ještě nějaký další? Neváhejte a využijte akce, při které dostanete slevu 200 korun na jakoukoliv opravu iPhonu. Můžete tak získat výměnu baterie v iPhonu 6 za 590 korun či Výměnu displeje u iPhonu SE za 1590 korun! Stačí si vytisknout, nebo ukázat banner, který najdete pod tímto odstavcem.

Servis probíhá na kamenné prodejně Tvrzenýsklo.cz, která se nachází nedaleko od Metra B – Anděl. Podrobný popisek, jak se na prodejnu dostanete, najdete zde.

Sleva na opravu iPhonu - Tvrzenýsklo.cz


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.