Samsung Galaxy S6 Edge Plus vzplanul po použití originální nabíječky, jak je to možné?

Setkal jsem se již s mnoha případy, kdy vzplanul majiteli jeho chytrý telefon. Nejčastěji jsem diskuze na toto téma pozoroval u majitelů telefonů od společnosti Apple, například když Muži z Atlanty samovolně vzplanul iPhone 6 Plus v kapse u kalhot. O tomto případu jsme Vás informovali již dříve a musím podotknout, největšími kritiky a vtipálky na adresu uživatelů iPhonů byli tehdy přávě uživatelů mobilních telefonů Samsung.

Nyní se ovšem situace obrátila. Nejnovější zprávy informují o vzplanutí Samsungu Galaxy S6 Edge Plus po připojení oficiální nabíječky. Nejednalo se ovšem o oficiální nabíječku od právě zmiňované verze telefonu, ale od staršího modelu, Samsungu Galaxy S3.

Mobil ležel vedle mě na posteli. Z ničeho nic mě probudily hnusné výpary a jiskry, které z něj skákaly.“ Uvedl majitel vzplanuvšího telefonu. Nutno podotknout, kdyby ke vzplanutí došlo v noci, kdy majitel telefonu spí a požár by se rozšířil, mohli by dojít k větším škodám a společnost Samsung by se nejspíš nevyhnula žalobě.

O případech, kdy vzplane neoriginální adapter při nabíjení iPhonů jsem nejen slyšel, ale i jsem se s tímto případem osobně setkal. Jedná se o levné, neoriginální adaptéry z Číny. – Samozřejmě ne všechny! Některé neoriginální adaptéry dosahují jisté kvality, jako originál, většina bohužel nikoliv.

Zdroj: Cult of Android


Díky naší spolupráci s internetovým eshopem TvrzenýSklo.cz můžete zakoupit tvrzená skla na mobilní telefony či tablety od firem Apple, Samsung, Huawei, Lenovo, LG a Sony s 20% slevou na celou objednávku pomocí speciálního slevového kódu: fanapple .


 

 

Přečtěte si také:  Apple představil nový iPad Pro 2020. Jaké vylepšení nabízí?

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.