Samsung chystá konkurenta pro iPhone XR. Nabídne slušnou výbavu.

Technologický výrobce Samsung se chystá již brzy představit cenově dostupnější model, který údajně ponese označení Galaxy S10E. Někteří analytici tvrdí, že se jedná o jasnou odpověď směřující k iPhonu XR, jelikož v loňském roce představila společnost Apple taktéž tři různé modely. Nabídne však poměrně slušnou výbavu, kam můžeme zařadit Infinity-O displej s „dírou“ v pravém horním rohu nebo duální fotoaparát disponující osvětlovací diodou. Nechybí ani čtečka otisků prstů, nebo sluchátkový konektor.

Co se týká rozměrů, telefon by měl disponovat 5,8-palcovým displejem, zatímco klasický Galaxy S10 má mít 6,1 palce a Plus verze 6,4 palce. Uvnitř pak najdeme šesti-jádrový ARM procesor, operační paměť 6 GB RAM a úložiště o velikosti 128GB. Cena by neměla překročit hranici dvaceti tisíc korun a představen by měl být koncem tohoto měsíce. Samsung se bude snažit tímto modelem překonat jablečnou konkurenci a zaujmout především zákazníky, kteří váhají nad levným modelem iPhone XR.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz