Samsung chystá Galaxy X podle konkurenčního iPhonu.

Jihokorejský Samsung se chystá v nadcházejících týdnech představit vlajkový model pro letošní rok, tedy Galaxy S9 a Galaxy S9 Plus, přičemž má konkurovat iPhonu X, alespoň po hardwarové výbavě, přičemž podle zahraničních informací se hovoří o možné změně označení. Samsung možná letošní model pojmenuje na Galaxy X, přičemž řada smartphonů Galaxy S začala již před osmi lety a nekonečné číslování začíná přerůstat přes hlavu. Jak  tvrdí RedmondPie, změny označení se spíše dočkáme až v roce 2019, kdy by měl Samsung představit S10.

Podle korejského zdroje a zahraničního portálu Tekz24 vynechá společnost Samsung již brzy název S ve prospěch současně známého označení X, jako to je u iPhone X, což je mediálně zajímavější a vhodnější. Jihokorejský výrobce chce odstoupit od takového značení, aby se vyhnul nekonečnému číslování, jako je Galaxy S12 a tak dále. V podstatě by nemělo dojít k rozdílnému označení mezi dvěma velikostmi telefonů, jeden bude nabízet menší displej a druhý nabídne větší úhlopříčku.

 

Zdroj: Tekz24


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz