Rozbalování iPhone XR s českým komentářem od Honzy Březiny.

Pokud jste si předobjednali nejnovější iPhone XR u českých prodejců, pak máte možnost si ho během dnešního dne vyzvednout. Oficiálně totiž začal prodej ve vybraných zemích světa, přičemž se na internetu začínají objevovat videa z rozbalování. Náš kamarád Honza Březina se postaral o unboxing modré varianty v kapacitě 64 GB, za který zaplatíte 22.490 korun, přičemž celé video si můžete prohlédnout pod tímto odstavcem.

Vybrat si můžete z mnoha barev včetně černé, bílé, modré, žluté, korálové a (PRODUCT) RED. iPhone XR je k dispozici v kapacitách 64GB, 128GB a 256GB a částka se může vyšplhat až na 26.990 Kč. V některých případech si můžete zařízení vyzvednout u českých prodejců i bez předobjednávek, jedná se však o omezený počet kusů a nic není zaručeno.

Jak vzniklo netradiční označení XR pro letošní iPhone?


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz