Režisér Soderbergh natočil thriller na iPhone za 10 dní.


Na festivalu Berlinale režisér Steven Soderbergh uvedl zajímavý thiller Unsane, který je kompletně natočen na iPhone, přičemž se povedlo všechny scény natočit během deseti dnů. Jablečné produkty se stávají součástí filmařské scény – není však divu, jelikož poslední modely nabízí kvalitní záznam ve 4K rozlišení.
Ve stručnosti se jedná o psychothiller, který vypráví o nevyrovnané ženě, ale zejména o nevyrovnaném fungování amerického zdravotnictví a dalších přidružených institucí. Podle informací, které Soderbergh sdělil novinářům se chystá natáčet své filmy už pouze na mobilní telefon, protože kvalita videa je podle něj zcela dostačující. Režisér s iPhony experimentoval už v minulosti, ale také byl velkým zastáncem drahého profesionálního vybavení značky RED.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz