RemoteTweet: Sdílejte právě přehrávanou hudbu na sociální síťě.

Na internetu jsem objevil další zajímavý tweak pro jailbreaknuté zařízení, které vám umožní sdílet aktuálně přehrávanou píseň přes Remote App na sociální síť Twitter jednoduchým kliknutím na lištu. Sdílet svojí hudbu však můžete také na různé Twitter klienty jako je například TweetBot, nebo oficiální aplikaci Facebook. Součástí instalace je aplikace Remote Tweet, která musí být připojena na stejné Wi-Fi síťi jako iTunes knihovna na vašem počítači, odkud aplikace stahuje informace o přehrávaném titulu.

Aplikace RemoteTweet nabízí několik možností pro nastavení, jak se tweet objeví. Můžete si nastavit makra pro umělce, skladby a také album titulu, můžete do tweetu také připojit obal z přehrávaného alba. Tento tweak je další vychytávka, jak si užít poslech muziky naplno a zároveň informovat své přátelé na sociálních síťích. Pro aktivaci vyskakovacího okna pro sdílení stačí podržet skladbu ve stavovém řádku.

Podívejte se na přiloženou animaci GIF pod článkem. RemoteTweet však nebude pro každého, ale pokud patříte mezi uživatele, kteří rádi ovládají svou hudbu pomocí dálkové aplikace, pak může být tato aplikace užitečná. RemoteTweet je k dispozici na BigBoss repo v Cydii zcela zdarma.

RemoteTweet

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz