Recenze: Stylový PowerBank Maxco Matrix s kapacitou 4000mAh.

Nevíte před Vánoci, jaký produkt svým nejbližším zakoupit? V dnešní době moderních technologií snad už každý mladiství vlastní chytrý telefon, avšak nejvíce může potrápit nízká výdrž baterie. Právě externí zdroj energie, který dokáže zařízení nabít kdekoliv může být správnou volbou. Vzhledem k tomu, že telefon využíváte při různých aktivitách, je třeba myslet především na kompaktní rozměry, které vás nebudou v činnosti omezovat. Jedním z doporučených produktů, který se dostal na testování k nám do redakce je Maxco Matrix s kapacitou 4000 mAh, který disponuje slušnou výbavou.

matrix-powerbank

Pokud budeme vybírat PowerBank podle hmotnosti a rozměrů, pak vás Matrix jakožto lehlý a ultratenký produkt s nejpokročilejšími technologiemi a elegantním robusním krytem zaručeně osloví. Výrobce své produkty frézuje na CNC strojích z hliníkové slitiny používané v leteckém průmyslu a tak odolá i hrubšímu zacházení, s čímž je třeba počítat. Jedná se totiž o doplněk, který budete vy, nebo vaši nejbližší používat každý den a je třeba brát ohled na kvalitu zpracování. Za zmínku určitě stojí, že jej můžete zakoupit v červené, zlaté, stříbrné a modré variantě – vybere si tedy opravdu každý.

Jak výrobce na svých stránkách uvádí, konkrétně tento produkt disponuje funkcí PowerIQ sloužící jako ochrana před zkratem, přebitím a přehřátím powerbanku. Pokud budete dobíjet drahý smartphone, pak je lepší zvolit spolehlivou a ověřenou kvalitu. O tom vypovídá také antikorozní, vysoce odolný materiál proti opotřebení, nárazu a poškrábání.

Powerbank Maxco Matrix 4000 mAh

Pokud si tento produkt objednáte, dorazí vám v pěkné dárkové krabičce, které pod stromečkem jistě každý ocení. Celý obsah tvoří tvrdý papír a prostřednictvím průhledného čelního panelu můžete nahlédnout na krásný produkt, který uvnitř balení najdeme. Součástí je samozřejmě samotný PowerBank s kapacitou 4000mAh, dále pak dobíjecí microUSB kabel a uživatelský manuál v angličtině. Už v této fázi rozbalování budete rozhodně příjemně potěšeni. Je však jasné, že na vzhled se v případě energie nehraje a důležité je, co zvládne samotný produkt. Docela rozumná je také doba nabíjení, kterou výrobce uvádí 4h (1000mA / hod.). Je třeba zmínit to, že PowerBank zvládne až 500krát úplné nabití/vybití.

Teď ale k samotnému produktu. Jak bylo již zmíněno výše, jedná se o rozměrově ideální příslušenství s rozměry 77 x 77 x 11 mm, přičemž miniaturní a elegantní tělo je tvořeno z robusního krytu frézovaného na CNC strojích z hliníkové slitiny používané v leteckém průmyslu. Pokud jej budete nosit v kapse u kalhot, rozhodně budete s velikostí spokojeni. Výrobce nabízí několik produktů v odvětví externí baterie, ale konkrétně u testovaného modelu se zaměřuje na detaily, což může oslovit také dámy.

Powerbank Maxco Matrix 4000 mAhPokud vlastníte iPhone s průměrnou kapacitou baterie 1800 mAh, pak zvládnete dobít produkt až 2,5x podle toho, kolik procent vám v telefonu zbývá, což je určitě slušný základ v nouzových případech. Maxco čtvercových rozměrů disponuje na jedné straně vstupní a výstupní periférií, konkrétně pak najdeme MicroUSB pro dobíjení a vedle klasické USB pro připojení jiného zařízení. Konektivita je výborně vyřešena plastovou krytkou, která zdířky po zacvaknutí zakryje. V případě dobíjení vás bude o stavu informovat LED diodový indikátor, který upozorní také na zbývající kapacitu baterie a aktivní režim. Teď to nejdůležitější a tím je prodejní cena. Na stránkách našeho partnera Cracker.cz si tento model můžete zakoupit za částku 549 Kč s DPH, což je odpovídající na kvalitu zpracování a výkon, kterým disponuje. Navíc pokud objednáte nyní, bude vám produkt doručen do Vánoc!

cracker.cz - stylové powerbanky

MAXCO MATRIX 4000mAh SI MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE.

Parametry a specifikace:

Vstupní napětí: DC 5V – 1A
Výstupní napětí: DC 5V – 1.5A
Nabíjecí doba: 4h (1000mA / hod.)
Životnost baterie: nabíjecí cyklus cca 500krát nabití/vybití
Barva: červená, zlatá, stříbrná, modrá


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz