První kusy iPhone 8 jsou již vyrobené. Apple z nich navštěvuje weby.


Již začátkem letošního roku se spekulovalo nad tím, jaké rozlišení displeje nabídne letošní prémiový model iPhone 8, přičemž první zprávy přinesl analytik Ming-Chi Kuo. Rozlišení má být 1242 x 2800 pixelů. Výroční model bude představen již na očekávané konferenci na podzim letošního roku, přičemž nenabídne fyzické tlačítko s Home Buttonem a Touch ID bude umístěn do zapínacího tlačítka.

Jelikož je letos desáté výročí od představení prvního iPhonu, očekáváme něco opravdu exkluzivního – novinka bude údajně disponovat 5,8-palcovým OLED displejem, přičemž určitá část bude vyhrazena pro Touch Bar. V současné době už tým specialistů testuje iPhone 8, potvrdil to zahraniční portál MacRumors. Podle Google Analytics již několik zařízení, které v poslední době přistupovalo na stránky bylo označené pod názvem iPhone 8. Některé IP adresy odpovídají také centrále společnosti, pochází tedy z Cupertina či bližších částí měst. Jak vypadá finální podoba však stále nevíme, již brzy se však začnou objevovat úniky z továren.

Zdroj: MacRumors.com

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz