Průhledný kryt na iPhone v gumovém provedení za pouhých 99 korun!

Pruhledný kryt na iPhone za 99 korun

Průhledný kryt na iPhone v gumovém provedení je jednoznačně nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším ochranným krytem. Dokonale totiž chrání iPhone proti poškrábání i drobným pádům či nárazům. Dokonale pasuje na tělo iPhonu a nezakrývá jeho elegantní design. Na bočních hranách ochranného krytu krytu se nachází gumové výstupky, které slouží ke snažímu ovládání tlačítek hlasitosti. Samozřejmostí jsou také výřezy, které zaručují dostupnost všech potřebných konektorů. (Nabíjení, sluchátka, mikrofon, reproduktor)

Průhledný kryt na iPhone v gumovém provedení

Jednou z největších výhod ochranného krytu na iPhone v průhledném a gumovém provedení je odolnost. Gumové provedení dokáže absorbovat menší nárazy a pády. nehrozí tak poškození zadní strany iPhonu. U novějších iPhonů (od iPhonu 8 výše) se ochranný kryt hodí obzvlášť. Zadní strana je oproti starším modelům, které byli z hliníku, vyrobena ze skla. Riziko poškození je zde tedy mnohem vyšší. Průhledné zpracování se postará o zachování elegantního designu, kterým iPhone disponuje. Okolo výřezu na hlavní kameru je menší oválný rámeček. Díky němu je chráněno sklíčko zadní kamery. Nedochází tak k jeho poškrábání, pokud budete iPhone pokládat zadní stranou na stůl či poločku.

Výřezy ve spodní části jsou dostatečně velké. Zůstává tak zajištěn přístup k nabíjecímu konektoru či ke konektoru pro připojení sluchátek, aniž byste museli sundavat obal z iPhonu. Samozřejmostí jsou také výřezy pro volný přístup k mikrofonu a výstupu zvuku z reproduktoru. Gumové výstupky po stranách zajišťují pohodlnější ovládání tlačítek hlasitosti. Nechybí ani gumový výstupek pro zapínací tlačítko. iPhone tak zůstává i po nasazení ochranného krytu plně funkční.

VIDEO: Jak průhledný kryt na iPhone vypadá?

Průhledný kryt na iPhone v kombinaci s Tvrzeným sklem

Průhledný kryt na iPhone dokáže ochránit ideálně jeho zadní stranu, čím ovšem chránit stranu přední? Ideální ochrannou na displej iPhonu je Tvrzené sklo. Od iPhonu 6 rozhodně doporučuji využít 3D Tvrzené sklo PREMIUM, se kterým je ochranný kryt kompatibilní. Pokud ovšem hledáte levnější řešení, rozhodně vám postačí klasické Tvrzené sklo.

Průhledný, gumový kryt na iPhone za 99 korun!

Průhledné gumové kryty za pouhých 99 korun naleznete buď na kamenné prodejně Tvrzenýsklo.cz, nebo na eshopu v sekci VÝPRODEJ! Akce je platná od 4.5.2019 do 12.5.2019. Navíc jsou skladové zásoby omezeny.

Pruhledný kryt na iPhone za 99 korun


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně skombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.