Prohlédněte si první pouzdra pro iPhone SE 2018.

Nedávno jsme vás prostřednictvím článku informovali o tom, že výrobce Case Maker Olixar je přesvědčen o výřezu displeje u iPhone SE 2, přičemž nyní publikoval další zajímavé snímky. Společně s prodejcem MobileFun začal přijímat předběžné objednávky na ochranný kryt pro očekávaný model iPhone SE 2, který však zatím společnost Apple nepředstavila. Podle nich bude letošní novinka vybavena displejem bez rámečků, přesně podle iPhonu X.

Podle odborníků je však velmi nepravděpodobné, že společnost Apple přidá takový OLED displej do zařízení z nižší cenové kategorie, stejně jako rozpoznávání obličeje přes Face ID. Na níže přiloženém snímku si můžete prohlédnout nové pouzdra v několika barvách, přičemž zadní strana nabízí skleněný povrch, prostřednictvím kterého by mělo komunikovat bezdrátové dobíjení. Bližší informace bychom se mohli dozvědět na konferenci WWDC pořádané v červnu 2018.

Populární Phone SE nyní seženete za méně než 5 tisíc korun.

iphone se2


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz