Prohlédněte si parádní koncept Apple sluchátek.


Společnost Apple nabízí bezdrátová sluchátka AirPods, která jsou designovým skvostem, avšak nemusí každému uživateli padnout do ucha. Přestože patří divize Beats pod kalifornského giganta, jenž se soustředí na kvalitní sluchátka různého stylu, samotný Apple nikdy nevyrobil pod svojí značkou circumaurální sluchátka. Na internetu se nyní objevil zajímavý koncept od autora The Apple Post, který věří, že Apple pro letošní rok chystá něco podobného. Sám uznávaný analytik Ming-Chi Kuo z KGI tvrdí, že Apple chystá nové hudební příslušenství na září.

Jak si můžete na níže přiloženém snímku všimnou, jedná se o podobnou konstrukci, kterou nabízí například sluchátka Beats, či ostatní konkurenční značky. Jsou bezdrátová a těsně obepínají celý ušní boltec. Zřejmě by se jednalo o circumaurální systém, který umožňuje přirozené šíření zvuku a vytváří velmi dobrou mikroakustiku. Nejhojněji se používá u domácích audiofilských a profesionálních produktů.

Zdroj: AppleInsider.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz