Prohlédněte si koncept na iPhone 11 Edge s 6,4-palcovým displejem.

Na internetu se v posledních měsících objevují nejrůznější koncepty prezentující Apple iPhone 11, přičemž jsme se rozhodli podělit se s vámi o výtvor designéra Hasana Kaymaka, který se nechal trošku unést vlastní fantazií. Vytvořil koncept exkluzivně pro ConceptsiPhone společně s Ranem Avnim, kdy zařízení nedisponuje žádnými rámečky kolem displeje. Celé video si můžete prohlédnout níže pod článkem.

Jak uvádí autor v nejnovějším videu, podle jeho představ by mohlo dojít k označení modelu Edge, jenž disponuje 6,4-palcovým displejem, skrytou přední 13MP kameru, čipem A14, který je 8x rychlejší, než současně využívaný čip A12 Bionic. V kombinaci se zajímavým modelem nechybí ani již představený systém iOS 13, který bude k dispozici pro veřejnost již během několika následujících měsíců. Líbí se vám? Pište do komentářů!

Přečtěte si také:  Apple obchody dle nových pravidel

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz