Prohlédněte si kompletně rozebraný Apple HomePod.

Zahraniční tým odborníků z iFixit se tradičně pustil do kompletního rozebrání další novinky od Applu. Tentokrát do posledního šroubku rozebral (mnohdy i neobvyklým a hrubším způsobem) reproduktor HomePod, který se začal nedávno prodávat ve vybraných státech světa. Co se týká hodnocení na stupnici uživatelské opravy, iFixit ohodnotil produkt na jedním bodem z deseti, což znamená, že i v servisu vám při reklamaci dají nový kus.

Pokud se zaměříme na samotný produkt z vnitřního pohledu, ve spodní části lze objevit 14-pinový konektor, který slouží k programování v továrně. Uvnitř kromě subwooferu, či dalších obvodů a komponentů technici našli 16 GB paměťový čip Toshiba, přičemž nikdo zatím stále netuší, k čemu slouží. HomePod totiž nenabízí možnost ukládat si hudbu přímo do zařízení. V hlavní části pak najdeme procesor Apple A8 a 1GB RAM operační paměť.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz