Prohlédněte si fotografie iPhonu X Plus a levnějšího iPhonu.

Představení letošních modelů iPhone se neudržitelně blíží a s ním přichází nejrůznější koncepty a spekulace o tom, jak budou vlastně vypadat. Známý designer Benjamin Geskin zveřejnil na svém Twitteru zajímavé snímky, které prezentují dvojici žhavých novinek, kterých se zřejmě dočkáme na mediální konferenci Keynote v září.

Na níže přiložených fotografiích si můžete prohlédnout iPhone X Plus s velikostí displeje 6,5-palce a levnější model s LCD displejem o velikosti 6,1-palce, který bude kombinovat vzhled loňského iPhonu X (přední strana) a běžných verzí iPhonů s jedním fotoaparátem. Levnější iPhone X bude sice stát v porovnání s ostatními méně peněz, ale funkce jako Face ID mají být zachované. Větší verze s označením Plus má vyjít na 30 tisíc korun, přičemž levnější verze se bude pohybovat v rozmezí 22-23 tisíc korun českých.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz