Proč se vyplatí pořídit si zánovní iPhone? Ušetříte až několik tisíc.

Pokud patříte mezi zastánce nového zboží a ve svém životě jste pokaždé dali přednost návštěvě klasické prodejny, kde jsou nabízeny pouze nepoužívané modely telefonů, pak vás možná přesvědčíme o tom, že se může zánovní či rozbalené zboží výrazně vyplatit, zejména po finanční stránce. Jablečné produkty patří z pohledu běžného zákazníka do jiné cenové kategorie, než třeba konkurenční značky, nicméně jejich zůstatková hodnota v posledních letech výrazně klesá. Kolik proděláte peněz, pokud si koupíte úplně nový telefon? Přečtěte si náš článek…

Výsledek obrázku pro iphone 6S banner

Vzhledem k rozšířenému trhu a nekonečným možnostem výběru máte příležitost výrazně ušetřit, pokud zvolíte nákup zánovního zboží. Jestliže si pořídíte zcela nový, nepoužívaný telefon v autorizované prodejně, dejme tomu, že zaplatíte 23.990 Kč vč DPH za iPhone X. Automaticky musíte počítat s tím, že pokud vám telefon nesedne, nebo ho z jiného důvodu budete chtít prodat, počítejte se ztrátou nejméně 3.000 Kč. Když se však rozhlédnete po internetu, levnějších nabídek je opravdu nespočet. Stejné zařízení s roční zárukou a v perfektním stavu dokážete sehnat za 16.490 Kč, což je podstatný finanční rozdíl.

Apple iPhone 7 se zárukou 12 měsíců již za 7.490 Kč

Přednost rozhodně dejte prodejcům, kteří se distribucí zánovních výrobků zabývají. V porovnání se soukromou osobou na inzerát máte jistotu, že se neprojeví skryté vady a telefon byl po všech stránkách ověřen zkušeným technikem. Příkladem je náš ověřený partner Pasetafone.cz, který na trhu působí již od roku 2011 a nabízí širokou nabídku zánovních a použitých telefonů ve stavu A Grade s možností osobního vyzvednutí na pobočce ve Vršovicích.

Co znamená pojem zánovní telefon? Takové výrobky většinou pochází z předváděcích akcí, od recenzentů, nebo od zákazníků, kteří jej vrátili nedávno po koupi. Tyto výrobky nerozpoznáte od nového zboží, zároveň ušetříte mnoho peněz. Tyto produkty najdete pod označením A Grade, na které se mimochodem vztahuje 12 měsíční záruka.

Apple iPhone 6S se zárukou 12 měsíců již za 4.990 Kč

Jaké jsou výhody takového nákupu? V první řadě stav jako u nového telefonu, jak bylo zmíněno v odstavci výše. Po finanční stránce ušetříte až několik tisíc korun. Telefony jsou ve vynikající kvalitě a jsou často dodávány ještě s fólií na displeji od výrobce. Je třeba zdůraznit, že jsou kompatibilní s českými a zahraničními operátory a v případě reklamace vyřeší prodejce problém za vás.

Odkud tyto nabízené telefony pochází? Společnost Pasetafone spolupracuje s výkupními centry které zajišťují výkup použitého a zánovního zboží pro přední světové operátory jako jsou Verizon, T-mobile, Sprint,  AT&T a veškeré produkty které dorazí do třídícího centra jsou pečlivě zkontrolovány a kvalitativně zařazeny do jednotlivých kategorií. V případě, že by vás zajímal vizuální stav vybraného modelu, pak si ho můžete prohlédnout osobně.

iPhone 6 Již od 3.999 Kč ZOBRAZIT NABÍDKU Záruka 12 měsíců
iPhone 6S Již od 4.990 Kč ZOBRAZIT NABÍDKU Záruka 12 měsíců
iPhone 7 Již od 7.490 Kč ZOBRAZIT NABÍDKU Záruka 12 měsíců
iPhone 7+ Již od 11.350 Kč ZOBRAZIT NABÍDKU Záruka 12 měsíců
iPhone 8 Již od 11.990 Kč ZOBRAZIT NABÍDKU Záruka 12 měsíců
iPhone 8+ Již od 14.490 Kč ZOBRAZIT NABÍDKU Záruka 12 měsíců
iPhone X Již od 16.490 Kč ZOBRAZIT NABÍDKU Záruka 12 měsíců

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz