Proč koupit Apple Watch?

Podle názoru mnoha uživatelů jsou inteligentní hodinky pouze prostředkem k přijímání příchozích oznámení a počítání kroků. Ve většině případů je to opravdu tak.  Ale Apple, za pouhých pět let vylepšil hodinky Apple Watch tak, že nyní je lze právem považovat za plnohodnotné zařízení a nejen za příslušenství. A aby na to uživatelé nezapomněli, v Cupertinu se jim rozhodl připomenout. Čtěte dál…

Co Apple Watch dokáže

  • Příjem příchozích hovorů s možností přepnutí na iPhone;
  • Rychlé odpovědi na příchozí oznámení a aplikací, včetně použití Siri;
  • Dálkové ovládání kamery se schopností uvolnit závěrku;
  • Podpora Apple Music se schopností poslouchat hudbu online (pouze ve verzi s LTE);
  • Sledování srdeční frekvence s výstražnou funkcí;
  • Funkce měření EKG(Apple Watch Series 4 a Series 5);
  • Sledujte své tréninky pomocí automatického rozpoznávání sportu;
  • Vyhledejte ztracený iPhone;
  • Funkce bezkontaktní platby přes Apple Pay.

Seznam obsahuje zcela autonomní funkce, které lze použít bez chytrého telefonu. Například bezkontaktní platba přes Apple Pay.

Praxe ukazuje, že pro mnohé Apple Watch se všemi výhodami zůstávají nesmyslným zařízením, které nemá svou vlastní funkčnost, ale pouze duplikuje určité funkce iPhone nebo usnadňuje přístup k nim. Koneckonců, namísto televize můžete poslouchat rádio, používat stacionární telefon namísto mobilního telefonu a namísto kamery ve smartphonu nosit fotoaparát všude s sebou.

Apple Watch jsou pravděpodobně nejlepší chytré hodinky na trhu, které jsou dnes k dispozici. Potvrdilo to několik nezávislých skupin vědců, kteří vysoce ocenili potenciál chytrých hodinek značky Apple a zavázali se je testovat v různých diagnostických funkcích. Výsledkem bylo, že Apple Watch, dokonce i v laboratorních podmínkách, byl schopen měřit tlak, zaznamenávat apnoe ve spánku a dokonce detekovat diabetes v raných fázích . A teď je chtějí naučit diagnostikovat novou infekci koronaviru. Osobně neznám žádné další chytré hodinky se stejným seznamem funkcí.

Přečtěte si také:  Jak velkou paměť RAM nabídne iPhone 12 a iPhone 12 Pro?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz