Proč Apple v tajnosti dnes uvedl nový iPad Air 2019 a iPad mini 2019?

Dnes společnost Apple zcela nečekaně představila na svém webu dva nové produkty. Aktualizace se dočkal roky opomíjený iPad mini a jen o něco méně zapomenutý iPad Air. Oba mají prakticky stejný HW a liší se jen úhlopříčkou a drobnostmi. Produkty se objevili bez tiskové zprávy, týden před ohlášenou tiskovou konferencí a zcela v tichosti. Proč a pro koho je Apple udělal?

iPad Air a iPad mini 2019. Obě dvě zařízení mají velmi výkonný procesor A12, 64 či 256GB úložiště, retina displej, TouchID, fotoaparát z iPadu 2018, Lightning konektor a podporují Apple Pencil první generace. Jde tedy o poměrně výkonné tablety, ve kterých ale Apple jen zrecykloval technologie, které již mnohokrát použil. Vznikají tak 2 rozměry ve střední cenové kategorii mezi levným iPadem 2018 a ultra drahým iPadem Pro. Víc o zařízeních se dozvíte ve videu.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz