Příslušenství na iPhone 6 a 6 plus trhá prodejní rekordy.

Tento rok se opět prodalo obrovské množství nových iPhonů. To však má za důsledek také zvýšení prodeje příslušenství a to zejména pouzder. Letos se prodej příslušenství vyšplhal až na 249 milionů dolarů. Tohle číslo je však jenom z USA a celosvětový prodej je ještě monohonásobně větší. Lidé se tak zdrřejmně snaží chránit svůj iPhon před pádem nebo poškrábáním.

Když minulý rok Apple představil poprvé dva nové iPhony 5s a 5c, tak prodeje činili okolo 195 milionů dolarů. Ze statistik z posledních dvou let vyplívá, že až 58% lidí si jde po koupi nového iPhonu okamžitě koupit pouzdra a jiné příslušenství. Příjmy poté také vzrostly o 120%. Když Steve Jobs nábízel na iPhone 4 první pouzdra kvůli problémům s anténou v kovovém rámečku, tak možná ani nevěděl jaký nový trh započnul.

Přečtěte si také:  Apple se chystá k návratu MagSafe u modelu iPhone 13.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz