Prémiová ochranná 3D tvrzená skla se slevou až 45% pro čtenáře FanApple.cz!

Prémiová ochranná 3D tvrzená skla jsou jednoznačně nejoblíbenějšími a nejprodávanějšími 3D tvrzenými skly, které se na trhu pohybují. Proč? Jejich odolnost je až 5x vyšší než odolnost klasických tvrzených skel. Celý jejich povrch je vyrobený opravdu ze skla, žádné tenké, lehce ohnutelné plastíky. Prémiová ochranná skla zakrývají i zaoblené části Vašeho displeje, takže se nemusíte bát, že by došlo k poškození displeje v místech, kam Vaše sklo nezasahuje. broken_iphone_screen04_thumb800 U levnějších typů ochranných 3D skel se můžete setkávat s výrazně poškrábaným povrchem, který sice displej ochrání, ale za čas může působit velice ošuntěle. iPhone stojí okolo 20 000 korun, oprava displeje okolo 3 500 korun, proč tedy malinko nezainvestovat do ochranného tvrzeného skla, které ochrání Váš iPhone proti poškození? Navíc nyní, když jej mohou čtenáři magazínu FanApple.cz získat až se 45% slevou, pokud zadají slevový kód FanApple.

Prémiové 3D tvrzené sklo se velice snadno aplikuje, po vyndání z krabičky očistíte displej přiloženými čistícími hadříky. Uchopíte samotné ochranné tvrzené sklo, ze kterého opatrně sloupenete fólii, která kryje lepící část skla a přiložíte přesně do středu displeje. Dbejte na přesnost, pokud sklo nenalepíte rovně, mohou Vám pod sklem vznikat bubliny – ale to Vás asi příliš straším. Prémiové sklo má příjemně zaoblenou dírku na home tlačítko, takže se nemusíte bát nějakého poškrábání prstu apod. Tato skla se vyrábí ve dvou barevných provedeních (černé a bílé) a ideálně tak ladí s displejem.

Pokud máte již displej prasklý, například někde v „nezobrazovací“ části displeje, nezoufejte! Díky barevnému provedení dokáže ochranné sklo prasklinu zakrýt, takže nikdo ani nepozná, že máte displej poškozený!

3DPREMIUMSKLO

Prémiová ochranná tvrzená skla zakoupíte již od 459 korun na prodejně v ulici Jaromírova, nebo přes internet, kde je možné zvolit hned několik druhů dopravy a způsobů plateb. Obchod Tvrzenýsklo.cz disponuje nejširším sortimentem ochranných tvrzených skel a samozřejmě akceptuje přes internet platbu kartou. Váš iPhone bude s prémiovým sklem v bezpečí.

Přečtěte si také:  iPhone SE 2020: Jaké jsou rozdíly v porovnání s iPhonem 11 Pro?

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.