Praskl mi LCD displej na iPhone 6s. Kde jsem ho nechal vyměnit za nový?

Stejně jako většina ostatních uživatelů jablečných produktů využívám svůj iPhone v podstatě 24 hodin denně, ať už se jedná o vyřizování e-mailů na cestách, telefonování, nebo surfování na internetu – telefon mám neustále po ruce, přičemž se mi líbí samotné křivky telefonu se kterými si Apple opravdu vyhrál. Nemám rád, když je telefon v ochranném pouzdře, nebo jakkoliv maskován, dal jsem tedy přednost režimu, kdy musíte být při manipulaci se zařízením opravdu opatrní. Jednoho dne se však stala nepříjemná situace, mnoho práce a stres dal své působení najevo, během vystupování z vozidla mi totiž telefon nepozorností vyklouzl z dlaně, zrovna když jsem řešil pracovní schůzku. iPhone 6S tedy letěl k zemi přímo na přední panel, v ten okamžik jsem si říkal, proč jsem si nepořídil ochranné pouzdro, nebo alespoň tvrzené sklo, které by jistě zamezilo velkému poškození. Nikdy mě žádné poškození nepostihlo, ať se jedná o výměnu baterie, nebo třeba poškozený Home Button.

panel

V rychlosti jsem telefon zvedl ze země, přičemž mě čekala nepříjemná chvilka – displej to nevydržel a přední panel byl na okamžitou výměnu – nastala tedy otázka, zda jej nechat opravit, nebo si pořídit nový model. Přece jenom je iPhone 6S stále moderní zařízení a tak jsem začal hledat spolehlivý Apple servis v centru Prahy. Objevil jsem mnoho servisních středisek, zajímala mě však rychlost výměny a nejlepší cena. Kolegové z OpravimeiPhone.cz mi tedy vyšli vstříc a po krátké schůzce se pustili do výměny předního LCD displeje. Po domluvě jsem zůstal na místě, tedy v příjemném kolektivu lidí se společným zájmem o produkty Apple. Rovnou jsem si nechal nalepit tvrzené sklo za 250 korun, což se určitě vyplatí! Po 15 minutách se ve dveřích objevil s úsměvem servisní technik, který přinesl můj opravený telefon, musím poznamenat, že po výměně vypadal opět jako dřív – oddechl jsem si a po rozloučení jsem pokračoval spokojeně dál.

Pokud jste tedy z Prahy a potřebujete vyřešit jakýkoliv problém s vaším iPhonem, iPadem či MacBookem, tým techniků z OpravimeiPhone.cz jej hravě vyřeší – rozhodně doporučuji. Oceňuji také přátelský přístup a příjemný kolektiv zaměstnanců, navíc jsem rovnou věděl částku, kterou zaplatím a na nové komponenty mám záruku 24 měsíců! Pokud vás zajímá více informací, můžete si prohlédnout Facebook stránku přímo pod tímto odkazem.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz