Griffin představil Travel Power Bank pro chytré hodinky Apple Watch.

Před okamžikem jsme vás prostřednictvím článku informovali o tom, že společnost Griffin představila magnetický, nabíjecí kabel pro 12-palcový Macbook Retina s cenovkou 39,99 dolarů, což je oproti produktům od společnosti Apple skvělá, prodejní cena. Na internetu se však objevila velice zajímavá zpráva, která překvapí především všechny současné a budoucí majitele chytrých hodinek Apple Watch.

Ve své tiskové zprávě společnost odhalila také Travel Power Bank, tedy cestovní a externí zdroj energie, do kterého lze připojit chytré hodinky prostřednictvím indukčního konektoru. V současné době je problém sehnat neoriginální, nebo jiný nabíjecí kabel, tohle je skvělé řešení, jak při dlouhých cestách mít baterii v nositelném zařízení neustále nabitou. Power Banka o velikosti klíčenky nabízí kapacitu 800 mAh, ze které podle dostupných informací nabijete hodinky až čtyřikrát. Přestože svým vzhledem příliš neokouzlí, ve výsledku vaše očekávání zaručeně splní. Tento produkt je kompatibilní se všemi modely hodinek Apple Watch. Griffin Travel Power Bank bude k dispozici ve druhém čtvrtletí letošního roku za $ 69,99, což je v přepočtu 1680 korun.

cAgB9WGBGzmwkrQb7vRWUFgQnhXpXKEqVLDSwCaJV2g

Zdroj: 9to5Mac


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz