Potřebujete opravit váš poškozený iPhone? Vsaďte na kvalitu!

Jablečný iPhone se stává mezi uživateli po celém světě stále populárnějším produktem, přičemž někteří z nich chtějí zachovat krásné křivky výrobků od Applu a nepoužívají tak ochranné kryty či tvrzená skla na displej, což je zásadní chyba. Právě iPhony, či iPady, jsou stejně jako konkurenční produkty velmi náchylné na poškození a často se stává, že nechtěným pohybem vypadne z dlaně, nebo kapsy u kalhot a nastává nepopsatelné drama. Čtěte dál…

Výsledek obrázku pro broken iphonePokud se vám nějakým způsobem povede poškodil iPhone, iPad či Macbook, pak určitě nezoufejte! Poradíme Vám, kde opravit Vaše zařízení kvalitně a za příznivou cenu. Ať už máte poškozený displej, zničený kryt, nefunkční sluchátko či tlačítka, je třeba obrátit se na specialisty ve svém oboru a využít Apple servis nabízející originální díly s ověřeným hodnocením, který se o vaše jablečné miláčky postará! Ne vždy se totiž vyplatí navštívit první servisní středisko, které cestou po městě potkáte. Váš milovaný iPhone si zaslouží to nejjemnější zacházení, odbornost a především preciznost, která podtrhuje výjimečnost této značky. Kde takový Apple servis najdete?

V následujících odstavcích vám poradíme, na koho se obrátit, aby vaše zařízení znovu fungovalo a to v co možná nejkratší době a ještě za příznivou cenu. Rozhodně se nevyplatí hledat nejlevnější výměnu komponentů, nízká cena totiž vždycky neznamená vysoká kvalita, což je prvním pravidlem, kterým byste se měli řídit. Proč ale zbytečně utrácet, když je možné zvolit alternativu? Každý kvalitní Apple servis, vyjde vstříc všem klientům a na své služby poskytne 24 měsíců záruky na díly a případnou další opravu což o něčem svědčí. Pořizovací cena jablečných telefonů není zrovna nejnižší a k exkluzivitě také patří vyšší cena za originální díly, což se určitě vyplatí obzvlášť, pokud chcete iPhone používat i nadále delší dobu.

Neoriginální komponenty lákají na nízkou cenu, ve finále však příliš nevydrží a začnou se projevovat jiné závady. Ať už máte jakýkoliv problém s vaším telefonem a nevíte si rady, u každého kvalitního servisu by měla být nabízená diagnostika zdarma, při které dojde k vyčíslení nákladů na opravu a vyškolený personál vám vysvětlí veškeré informace týkající se problémů. Náš partner iPhonePoint.cz klade důraz na kvalitní a expresní opravy všech zařízení od společnosti Apple. Jejich pobočku najdete na pražských adresách Spálená 17 , Revoluční 17, OC Nový Smíchov, OC Letňany, OC Chodov, OC Černý most a Arkády Pankrác, kde Vás přivítá příjemný a vyškolený personál. Jejich hlavníém cílem bylo stát se největším Apple servisem v České republice a to se jim podařilo za velice krátkou dobu.

Většinu oprav a výměn realizují do 20 minut. Zatímco Vy si u nich v klidu vychutnáte kávu či jiné občerstvení, technik zjistí, co má váš přístroj za problém a poradí se s vámi o případné opravě. Právě recenze od zákazníků a příjemná komunita je dalším důležitým faktorem, že tady je všechno v pořádku. Pokud se tedy rozhodnete prověřit si společnost na sociálních sítích, velký počet kladných hodnocení by měl být zárukou, že si firma například nepíše recenze sama. Ideálním příkladem je výše uvedený servis iPhonePoint.cz, který již za dobu své existence opravil mnoho poškozených telefonů a to v nejvyšší kvalitě!

Jaké jsou klíčové vlastnosti našeho partnera?

Otevřeno každý den do 22:00
Drží nejnižší ceny servisu
Záruka kvality
Tým profesionálů a zkušených techniků
Express Apple Service – průměrná doba opravy je pod 15 minut
Nejlépe hodnocený Apple Servis v České republice
Všechny díly vždy skladem
117 000 opravených zařízeníi
Výborná dostupnost
Moderní a příjemný design jejich provozoven

iPhonepoint.cz


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz