Poslední možnost prodat váš iPhone 5S. Již brzy výrazně klesne výkupní cena.

Pokud stále vlastníte nejvíce populární model iPhone 5S, pak je poslední možnost jej prodat mezi ostatní zájemce. Vzhledem k tomu, že během včerejší mediální konference společnost Apple představila aktualizovaný model s úhlopříčkou displeje 4-palce a ohromnou výbavou, která dokáže konkurovat vlajkové lodi iPhone 6s Plus, v následujících dnech bude výkupní cena za iPhone 5s výrazně klesat. Jelikož je v oběhu poměrně velké množství oblíbeného 4-palcového modelu, přičemž se v současné době pohybuje bazarová cena v rozmezí 7-8 tisíc za kompletní balení včetně záruky, očekávejte minimální pokles o 1000 korun do konce měsíce, kdy se začne model SE prodávat v celém světě.

iPhone 5S

Právě kvůli tomu, že Apple nasadil netradičně nízkou cenu za nový model bude většina zájemců přemýšlet nad koupí zafóliovaného a daleko výkonnějšího modelu, který je vyjde na necelých 13 tisíc z oficiální distribuce. Podle zjištěných informací je poptávka po 4-palcových telefonech ve světě, ale také na území ČR a SR poměrně velká, pokud tedy máte doma zachovalé 5S a rádi by jste z něho dostali co nejvíce peněz, doporučujeme se o prodej postarat co nejdříve. Mimochodem v současné chvíli se tento model vyprodává ze skladových zásob a samotní prodejci půjdou s cenou dolů. Jak bylo řečeno na konferenci Keynote, v minulém roce se prodalo na světě více než 10 milionů kusů jablečných telefonů s úhlopříčkou displeje 4-palce, mimochodem, tento model byl představený již 10. září 2013, přičemž oproti předchozímu modelu disponoval dotykovým senzorem Touch ID a novou barevnou variantou ve zlatém provedení.

iPhone 5S

Sponzorováno macbookarna.cz – prodej použitých Apple Macbooků.

Přečtěte si také:  Apple uvedl, že nové Apple Watch neplánuje, jak je tomu nyní?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz