Poslední beta verze iOS 12 prozradila nová AirPods sluchátka.

V loňském roce představila společnost Apple bezdrátová sluchátka AirPods s nabíjecím pouzdrem, přičemž první zmínky se objevily v Golden Master verzi operačního systému iOS 11. Na poslední konferenci dokonce sdělil, že chystá uvést na trh novou generaci jablečných sluchátek s podporou bezdrátového nabíjení, které bude podporovat bezdrátová podložka AirPower. Bohužel jsme se prozatím produktu nedočkali a po roce se blýská na dobré časy.

Poslední pátá beta verze operačního systému iOS 12 pro vývojáře totiž naznačuje, že by AirPods s podporou bezdrátové nabíjení měly přijít už brzy. Objevily se totiž nové snímky pouzdra pro sluchátka, u kterého bude klíčovým prvkem právě bezdrátové dobíjení. Upravena pak bude dále dioda indikující nabíjení s přesunutým umístěním na přední stranu pouzdra. O tom, že Apple opravdu chystá další sluchátka napovídají informace ve zdrojovém kódu. Nová generace nese označení AirPods1,2, zatímco ta současná je označována jako AirPods1,1.

Výsledek obrázku pro airpods

Zdroj: 9to5mac


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz