Pořiďte si parádní iPhone 7 již za 9490 korun včetně záruky.

Ať už si plánujete pořídit jablečný iPhone z jakéhokoliv důvodu, v první řadě je třeba vyjasnit si jednotlivá kritéria, podle kterých snadno vyberete vhodný model. Proč utrácet za poslední generace, když je možné zvolit střední cestu za výrazně lepší peníze? Přestože představila společnost Apple „sedmičkový“ iPhone již před dvěma lety, stále se jedná o plnohodnotné zařízení, které podporuje nejnovější verze operačních systémů, pořídí dokonalé fotky a navíc velmi dobře vypadá! Čtěte dál…

Výsledek obrázku pro pasetafone logo

Právě Apple iPhone 7 se základním úložištěm 32 GB pořídíte již za příjemných 9.490 korun včetně 12 měsíční záruky, díky čemuž ušetříte oproti běžným prodejcům až 4000 Kč. Takové telefony nabízí náš partnerský internetový obchod s elektronikou Pasetafone, což je přímý dovozce použitých a zánovních  mobilních telefonů do  České republiky a EU včetně zajištění pečlivého třídění tohoto zboží do kvalitativních kategorii A, A-, B, C, D pro umožnění jejich prodeje koncovým spotřebitelům. V nabídce jsou však také starší či novější generace za bezkonkurenční ceny! Vsaďte na ověřené produkty a vyberte si již nyní.

ZOBRAZIT NABÍDKU NA IPHONE 7

Jak je to s kategoriemi jednotlivých telefonů? 

  • Pojmem A Grade označuje výrobky Apple, které pocházejí většinou z předváděcích akcí, od recenzentů nebo od zákazníků, kteří jej vrátili nedlouho po koupi. Tyto výrobky jsou nerozpoznání od nového zboží . Na telefony označené jako  A Grade se vztahuje záruka 12 měsíců.
  • Pojmem B Grade označuje výrobky Apple, které byly vykoupené nebo vrácené od zákazníků, které jsou  bez jakýchkoliv závad a po důkladné kontrole jsou vráceny do prodeje. Vykazují nepatrné opotřebení. Takto označené  výrobky Apple jsou za výrazně zvýhodněnou cenu. Vše je po softwarové a hardwarové stránce důkladně překontrolováno a otestováno. Bez příslušenství. Na telefony označené jako B Grade se vztahuje záruka 12 měsíců.
  • Pojmem C Grade označuje výrobky Apple, které byly vykoupené nebo vrácené od zákazníků, vykazující pouze známky užívání, bez závad a po důkladné kontrole jsou vráceny do prodeje. Vše je po softwarové a hardwarové stránce důkladně překontrolováno. Bez příslušenství. Na telefony označené jako C Grade se vztahuje záruka 12  měsíců.

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz