Pořiďte si nový iPhone již nyní a plaťte až po Vánocích!

Období vánočních svátků se blíží, přičemž každý rozhodně touží po tom splnit si svá přání, ať už se jedná například o nový model iPhone 8. Váš mobilní telefon již vypovídá službu, nebo není současným trendem v moderním světě a největší překážkou k pořízení novějšího modelu je nedostatek financí? Pak vás jistě bude zajímat skvělá nabídka od našeho partnera LevnéiPhony.cz, prostřednictvím kterého může získat nový telefon téměř každý.

V rámci spolupráce s poskytovatelem nebankovních půjček Cofidis nabízí tato společnost možnost nákupu na splátky a nový iPhone 8 64GB můžete zakoupit již od 648 Kč měsíčně. Výhody nákupu na splátky jsou nejen finanční, kdy neplatíte žádné poplatky za sjednání úvěru, ale zároveň jste od první chvíle převzetí zboží jeho výhradním vlastníkem. Nikdo Vám tedy Váš nový iPhone nevezme a můžete si jej naplno užívat.

Podmínky nákupu na splátky jsou velmi přehledné a tudíž tento úkon zvládne skutečně každý, kdo splňuje podmínky programu:

  • Občan ČR starší 18 let.
  • Pravidelný a trvalý zdroj příjmu.
  • Bankovní účet vedený u kterékoliv banky.
  • Nejste ve zkušební době nebo podnikáte déle než 1 rok

Pokud se rozhodnete nabídku využít, k vyřízení úvěru Vám postačí platný občanský průkaz. Pokud chcete udělat radost více členům Vaší rodiny a celková výše úvěru se vyšplhá nad 50 000 Kč, pak je ještě nutné doložit potvrzení o výši příjmu, případně kopii daňového přiznání.

 

JAK SPLÁCET NAKOUPENÉ ZBOŽÍ NA SPLÁTKY?

  • Po nákupu daného zboží Vám přijde potvrzující dopis s přesnými informacemi, kdy a jak splácet. Termín splatnosti je vždy 15. den v měsíci. Způsob splácení: inkasem, bankovním převodem, složenkou.

 

  • V případě, že teprve o nákupu na splátky teprve přemýšlíte, můžeme si udělat jasnější představu na našich dvou příkladech:

  • Při nákupu na splátky iPhone 8 64GB při zachování nejnižších splátek, tj. 648 Kč měsíčně, budete nákup splácet 48 měsíců za těchto podmínek:

  • Nemusíte tedy již déle váhat a pořiďte sobě nebo svým blízkým iPhone 8 a udělejte tyto Vánoce nezapomenutelné, navíc s dopravou ZDARMA!

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz