Populární Phone SE nyní seženete za méně než 5 tisíc korun.

Nástupce legendárního modelu iPhone 5S je mezi uživateli stále populární a oblíbený, nabízí totiž slušnou výbavu, povedený design, ale především přijatelnou cenovku. V současném okamžiku lze modelovou řadu iPhone SE pořídit za méně než 5 tisíc korun, samozřejmě včetně 12 měsíční záruky.

Není třeba rozepisovat, že tento telefon nabízí dostačující výbavu, ale největším lákadlem jsou kompatibilní rozměry s 4-palcovým displejem. Uvnitř pak můžeme objevit procesor Apple A9, kterým Apple osadil i své iPhony 6s. Co se týká operační paměti, telefon má 2 GB RAM a navíc skvělý 12 Mpx fotoaparát. Jedná se o model s čtečkou otisku prstů Touch ID a samozřejmě s klasickým 3,5 mm jack konektorem. Náš partner LevnéiPhony.cz nabízí všem čtenářům FanApple.cz slevu -3 090 Kč, což znamená zlevnění z původních 8089 Kč.

CHCI ZAKOUPIT IPHONE SE ZA 4.999 KORUN

Nejlevnější variantu s 16GB úložištěm si můžete pořídit zde za 4.999 korun, přičemž pokud zadáte při objednávce kód FANDOPRAVA, automaticky získáte dopravu zdarma a navíc pěkný dárek! iPhone SE, technikem otestovaný a 100% funkční originální Apple iPhone, použitelný pro všechny operátory se zárukou. Naprosto fantastický a jedinečný iPhone SE se předvedl v tom nejlepším světle. Pokud tedy hledáte spolehlivý a levný telefon od Applu, pak rozhodně doporučujeme!

Apple iPhone SE 16GB Gold


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz