Podpora služby Apple Pay neutichá.

Když Apple letos představoval službu Apple Pay asi moc lidí nepředpokládalo, že službu bude využívát masa lidí natož třeba 20 milionů. Jenomže se stal pravý opak a služba Apple Pay, která zatím u nás však nefunguje, tedy jestli nejste Američan a nemáte americkou banku. Službu momentlně využívá přes miliony lidí a Applu se tak podařilo vyhnout propadáku jako google wallet a ostatní. Jednou základní výhodou byla podpora několika duležitých řetězců, které s Applem už od začátku spolupracovali. Přidejte si k tomu ještě rychlé placení a nemůže z toho být nic jiného než trhák. Tohle dokazují i dvě nové reklamy od bankovní společnosti Wells Fargo a Chase, které s Applem na této službě spolupracují již od jejího začátku. Reklamy se však neobjevují jenom na Youtube a na internetu, ale společnosti je dostali i na obrazovky TV. Služba Apple Pay je tak těmito bankami velmi silně propagována a banky se tak pravděpodobně snaží sdělit zákazníkům, že Apple Pay je jeden z nejefektivnějších, ale také nejbezpečnějších způsobů platby.

Nám Evropanům tak stačí jen doufat, že snad Apple přízpůsobí Apple Pay i pro Evropu. Třeba se také dočkáme souboje bank o zákazníky v podobných reklamních kampaních na soc. sítích, YouTube a televizi. Dejte nám vědět jak byste příchod služby Apple Pay vnímali vy, a jestli by pro vás mělo význam platit jednoduše a trychle mobilem s maximálním zabezbečením.

Přečtěte si také:  iPhone SE 2020: Jaké jsou rozdíly v porovnání s iPhonem 11 Pro?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz