Podívejte se na všechny klíčové inovace letošního iPhone 2019.

V září letošního roku bude představena nová řada iPhone, přičemž podle různých předpokladů a spekulací to vypadá tak, že jsou téměř všechny informace prozrazeny. Nicméně do představení zbývá několik měsíců a tak se může všechno ještě několikrát změnit. Na internetu se objevilo již několik zajímavých konceptů. Prozatím budeme vycházet z poslední verze vydání zahraničního portálu Bloomberg. Podle novinářů Marka Gourmana a Debbie Wu obdrží letošní smartphony od Applu následující novinky. Je však třeba třeba stále brát všechny názory s rezervou.

Výsledek obrázku pro iphone 2019

  • Design nového iPhone se příliš nezmění. Nejvýznamnějším rozdílem budou další moduly kamer. Prémiové modely iPhone 11 a iPhone 11 Max budou mít trojitý fotoaparát, iPhone XR 2 bude disponovat pouze duální kamerou.
  • Nejhorší očekávání uživatelů bylo vyplněno. Kamera smartphonů bude údajně umístěna na čtvercové platformě, což nevypadá zrovna nejlépe.
  • Dvojice modelů iPhone 11 a iPhone 11 Max budou o půl milimetru silnější než iPhone XS a iPhone XS Max.
  • Třetí kamerový modul v iPhone 11 a iPhone 11 Max bude fungovat jako ultra-široký objektiv.
  • Všechny smartphony mají mít vylepšený optický zoom.
  • Nové modely budou vybaveny rychlým procesorem Apple A13 se zlepšeným strojovým učením. Hovoří se také o zvýšení paměti RAM.
  • Nový iPhone bude schopen dobíjet další zařízení, například pouzdro AirPods s podporou bezdrátového nabíjení. Předpokládá se, že funkce bude implementována stejným způsobem jako v Samsung Galaxy S10 / Galaxy S10 Plus.
  • Systém navíc debutuje softwarovým nástrojem pro korekci fotografií. K tomu se s největší pravděpodobností použijí technologie strojového učení a neuronové sítě.

Cena nových produktů zůstává prozatím neznámá, ale odborníci se domnívají, že Apple se rozhodne letos snížit ceny svých smartphonů, aby zvýšil prodeje po celém světě.

Výsledek obrázku pro iphone 2019


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz