Podívejte se na uniklé záběry z nově připravované hry Pokémon Go!

Svoje dětství mám spjato s legendárními pokémony. Tyto postovavičky mě doprovázeli při mém dorůstání do puberty na každém rohu. Pamatuji si ranní vstávání do školy, kdy jsem do sebe narychlo hodil snídani, vyčistil zuby a oblékl se během pěti minut, jenom abych mohl před odchodem do školy vidět jeden díl mého oblíbeného seriálu, Pokémon. Při odchodu do školy mi v tašce kromě svačiny a učení nesměli chybět kartičky právě s postavičkami pokémon, se kterými jsme poté hráli s kamarádi různě vymyšlené hry, protože nikdy jsem nebyli schopni přečíst si pořádně pravidla hry ke které byly kartičky určeny. Kartičky se měnili za jiné kartičky, někdy i za svačinu. Snad každý chtěl v té době „Pikachua“, který byl víceméně hrdinou celého seriálu, stejně tak jako „Ash“. V té době si každý přál být kromě jedním z vysněných povolání, jako jsou právníci, popeláři, hokejisti, či fotbalisti, také trenérem pokémonů.

Nyní to vypadá, že díky společnosti Pokemon Company se naše sny z dětství budou moci stát realitou. Pokemon Company připravuje hru Pokemon Go, která bude fungovat na základě Vaší reálné lokace. Budete chodit s iPhonem klasicky po městě a plnit úkoly na displeji, do nějž se bude promítat virtuální realita právě z Vašeho prostředí. Narazíte-li na ulici na někoho, který také bude hrát právě Pokemon Go, budete se s ním moci utkat a zasoutěžit si například o jeho Pokemony.

Momentálně je hra určena pro Beta Testery, od kterých také pochází přiložené video pod článkem. Testování probíhá v Japonsku, Austrálii a na Novém Zélandu, kde bylo video pořízeno.

Zdroj: Hrej

Přečtěte si také:  iOS 14 odhalil hlavní rozdíl mezi iPhone 12 a iPhone 12 Pro.

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.