Podívejte se, jak vypadá Apple Card na reálných fotografiích.

Známý mladík Benjamin Geskin zveřejnil o víkendu na svém Twitter účtu hned několik snímků, které prezentují nedávno představenou Apple Card. Podle dostupných informací obdrželi zaměstnanci kalifornského giganta své vlastní kreditní karty jako součást testování a vy se můžete podívat na to, jak ve skutečnosti vypadají. Co se týká dostupnosti, jako první se samozřejmě dočkají Spojené státy, a to už toto léto. Ostatní země si budou muset počkat.

Kreditní karta od Applu je dodávána v barevném obalu, který obsahuje skrytou značku NFC. Aktivace pak probíhá následovně, stačí otevřít aplikaci Peněženka na vašem iOS zařízení a kreditní kartu přiložit vedle iPhonu. Na iPhonu vám vyskočí oznámení podobné jako když spárujete zařízení se sluchátky AirPods. Co se týká materiálu, společnost Apple se rozhodla pro použití titanu a na přední stranu pak nechá gravírovat jméno zákazníka. Kráčí tedy v minimalistickém designu, což působí možná až moc obyčejně.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz