Podívejte se jak bude vypadat správa baterie v iOS 11.3.

V minulosti jsme vás prostřednictvím článku informovali o tom, že společnost Apple chystá přidat do operačního systému iOS 11.3 adaptivní technologii, která zobrazí v Nastavení informace týkající se akumulátoru. Navázala tím na mediálně podpořenou aféru se záměrným snižováním výkonů u starších modelů iPhone. Na svých stránkách nyní zveřejnil bližší informace o službě, přičemž si je můžete přečíst v českém jazyce. V případě, že máte problém s baterií ve vašem telefonu, můžete využít speciální akce se sníženou sazbou za výměnu.

Funkce je dostupná prozatím pouze v beta verzi a může tedy obsahovat některé technické chyby. Dostupná je v Nastavení – Baterie – Kondice baterie, přičemž zpomalování bude mít na starosti funkce správa výkonu. Je však třeba upozornit, že ve finální verzi iOS 11.3 určené pro veřejnost bude funkce od výroby vypnuta, přičemž po prvním náhlém vypnutí se automaticky vypne. Součástí nového vylepšení bude také upozornění na to, že váš iPhone potřebuje vyměnit baterii, což se určitě hodí.

 Zdroj: Apple

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz