PlainText: Pro psaní to nejlepší!

Mobilní zařízení přímo vybízejí k editaci a tvorbě textových poznámek či krátkých článků. Při psaní je však velmi nutné, aby autor textu nebyl při tvorbě ničím rušen. Jen tak lze dosáhnout maximálního soustředění a
uvolnit svůj kreativní potenciál. Před příchodem iPadu, který je dle mého názoru pro psaní lepší než mobilní telefon, se přesto v App Store objevily aplikace pro blogery a spisovatele, kteří mají neustále nutkavou potřebu něco psát.

Jak ale vyřešit problém synchronizace napsaného textu mezi zařízeními? Ideálním nástrojem je cloudový DropBox. Propojením této webové služby s aplikací PlainText dostanou všichni psavci do ruky velni ilný nástroj. Ovládání je jednoduché, proto se nemusíte věnovat přílišnému nastavování a rovnou se můžete pustit do tvorby textů. Samozřejmostí je přehled o počtu znaků, slov a odstavců a pro lepší orientaci lze vytvářet podadresáře. Výsledný článek můžete rovnou publikovat odesláním mailu třeba na Posterous nebo Tumblr.                                                                                                                                    

Aplikace je univerzální a na iPadu jde dle mého názoru o velmi silného konkurenta ostatním textovým editorům. Aplikace PlainText je jak pro iPhone tak pro iPad zcela zadarmo!

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz