Video: Pět novinek, které nabízí poslední iOS 12.1.1 Beta 1.

Společnost Apple vydala první testovací sestavení iOS 12.1.1 pro registrované vývojáře, přičemž si nyní můžete prohlédnout celkem pět novinek a další zajímavosti, které poslední verze nabízí. Registrovaní vývojáři tak mohou stahovat novou verzi beta verzi iOS 12.1.1 z vývojářského centra společnosti Apple nebo bezdrátově po dokončení instalace správného konfiguračního profilu z vývojářského centra. Veškeré informace se dozvíte v přiloženém videu.

Nejnovější aktualizace řeší například problém, který by mohl způsobit nadměrné vyhlazování pokožky při použití fotoaparátu na přední straně zařízení iPhone XS , XS Max a iPhone XR. Dále řeší problémy s připojením LTE na těchto zařízeních.

Dále systém iOS 12.1.1 obnovuje funkci, která umožňuje použít aplikaci Live Photo během volání přes FaceTime a zlepšuje jeho uživatelské rozhraní. Je také třeba poznamenat, že software iOS 12.1 představuje funkce správy výkonu týkající se baterií na zařízeních iPhone 8 , 8 Plus a X, aby se zabránilo neočekávanému vypnutí či restartu.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz