Jak otevřít naposledy zavřená okna v Safari na iPhone.

Pokud používáte často výchozí prohlížeč Safari, ať už se jedná o iOS zařízení, nebo třeba počítače Mac, pak se vám možná několikrát stalo, že jste si omylem zavřeli spuštěné (prohlížené) záložky, nebo je jednoduše přemazali nějakou novou stránkou. Naštěstí existuje celkem snadný způsob, jak otevřít naposledy zavřená okna, pojďme se na to společně podívat.

• Obnovení oken na iPhonu:
  1. Otevřete si prohlížeč Safari na vašem iPhonu.
  2. Klepněte na ikonu Zobrazit karty (vypadá jako dva čtverečky které se překrávají).
  3. Stačí stisknout a držet prst na ikoně (+) po dobu cca 3 sekund, a v tomto okamžiku se objeví rozbalovací okno zobrazující vaši nedávno zavřené karty.
• Obnovení oken na iPadu:
  1. Otevřete si prohlížeč Safari a nastavte si prázdnou stránku a jednoduchým podržením tlačítka (+) po dobu tří sekund v pravém horním rohu obrazovky se objeví poslední uzavřené karty.
  2. Nyní můžete v posledních kartách listovat, případně na některou kliknout.
• Obnovení oken na Macu:
  1. Otevřete  si prohlížeč Safari.
  2. Klepnutím na ikonu (+), která se  nachází v panelu nabídek na kartách Safari, si zobrazíte rozevírací seznam posledních zavřených karet.

  3. Držte tlačítko trackpadu nebo myši a přejeďte na požadovanou stránku, kterou chcete otevřít.

Návod: Jak snadno zjistit kondici baterie vašeho iPhonu?

naposledy zavřená okna

Přečtěte si také:  Apple představil nový 27″ iMac (2020) - Jaké jsou novinky a kolik stojí?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz