Otevíráme v Praze obchod s nejlevnějšími iPhony. Přijďte se podívat.

Plánujete si v nejbližší době pořídit iPhone či nějaké příslušenství a chcete ušetřit své naspořené finance? Pak se můžete obrátit na našeho partnera Pasetafone.cz, který pro vás otevírá kamennou prodejnu na adrese Ječná 508/10, Praha 2, 120 00. V nabídce najdete všechny generace jablečných telefonů v různých barvách za ty nejlepší ceny na trhu a to se vyplatí.

> Zobrazit kompletní nabídku iPhonů se slevou

Mimochodem tímto nákupem ušetříte až několik tisíc korun, jelikož jsou ceny opravdu nejnižší! Pokud se vám bude některý z vystavených telefonů líbit, můžete si ho vyzkoušet a případně se poradit nad koupí přímo s některým ze zaměstnanců. Proč zbytečně utrácet peníze za nové telefony, když můžete využít stejných benefitů u zánovního zboží? Na všechny produkty se vztahuje záruka 12 měsíců a jsou 100% funkční a otestované.

Například Apple iPhone 7 32GB seženete již za 7.490 Kč pod tímto odkazem. V podstatě u každého modelu, který náš partner Pasetafone nabízí ušetříte velkou část.

Co znamená pojem zánovní telefon? Takové výrobky většinou pochází z předváděcích akcí, od recenzentů, nebo od zákazníků, kteří jej vrátili nedávno po koupi. Tyto výrobky nerozpoznáte od nového zboží, zároveň ušetříte mnoho peněz. Tyto produkty najdete pod označením A Grade, na které se mimochodem vztahuje 12 měsíční záruka.

Apple iPhone 6S se zárukou 12 měsíců již za 4.990 Kč

Jaké jsou výhody takového nákupu? V první řadě stav jako u nového telefonu, jak bylo zmíněno v odstavci výše. Po finanční stránce ušetříte až několik tisíc korun. Telefony jsou ve vynikající kvalitě a jsou často dodávány ještě s fólií na displeji od výrobce. Je třeba zdůraznit, že jsou kompatibilní s českými a zahraničními operátory a v případě reklamace vyřeší prodejce problém za vás.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz