Otestujte si rychlost připojení k internetu na naší stránce.

Ve spolupráci se zahraniční společností nPerf spouštíme na našem webu FanApple.cz skvělou službu pro všechny čtenáře zdarma, prostřednictvím které snadno a rychle otestujete rychlost vašeho připojení k internetu. Stačí přejít na stránku pod tímto odkazem a stisknout tlačítko pro měření. Výsledky vašeho měření pak můžete sdílet se svými přáteli, případně si můžete stáhnout aplikaci přímo pro vaše iOS zařízení přes obchod iTunes App Store.

> CHCI ZMĚŘIT RYCHLOST INTERNETU <

Pokud chcete nejpřesnější výsledky, pak doporučujeme provést několik měření za sebou. Měřit rychlost mohou i zákazníci O2 VDSL, UPC, T-Mobile a dalších operátorů. Zajistěte před zahájením měření, aby ostatní Vaše zařízení (další počítače, tablety, telefony, chytrá televize, herní konzole aj.) byla od internetu (Wi-Fi) odpojena, zamezíte tak zkreslení hodnot.

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz