Otestovali jsme fotoaparát iPhone XR: Zvládne portrét a noční scénu?

Na našem webu jste si mohli přečíst kompletní recenzi na nedávno představený iPhone XR, přičemž nyní jsme se soustředili na fotoaparát. Vzali jsme telefon do terénu a vyzkoušeli, jak si poradí například s portrétním režimem, nebo noční scénou bez stativu. Fotografie si můžete prohlédnout níže pod článkem.

Nicméně výsledné fotografie nás velmi překvapily, pokud si chcete zobrazit snímek v originálním rozlišení 4032 x 3024 pixelů, stačí na vybraný obrázek kliknout. Přestože nabízí tento model pouze jednu hlavní čočku na zadní straně, jedná se o přelomovou fotosoustavu na světě, která spouští novou éru fotografie. Apple totiž použil inovativní snímač, obrazový signálový procesor a Neural Engine, který si dokáže poradit se vším. Mimochodem fotografie nebyly jakkoliv dodatečně upravovány.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz